Mums ir Jūsu biznesa risinājumi

VIAPRO Pārdošanas loģistikai

Digitalizācijas ērā arvien vairāk patērētāju pirkumus veic attālināti un loģistika kļūst ne tikai par integrālu pārdošanas procesa daļu, bet arī spēcīgu konkurences ieroci.

ToGoNet ir pārdošanas loģistikas sistēma, kas nodrošina klientu pasūtījumu piegādes organizāciju un maršrutu vizualizāciju, ar to saprotot gan klientu piegādes adrešu ģeokodēšanu un izgaismošanu Google kartēs, gan aktīvo pasūtījumu statusu interpretāciju izpildes loģikā. 

ToGoNet paredz integrāciju ar uzņēmuma ERP sistēmu, Epicor iScala standartā, kas nodrošina klientu pasūtījumu vadību un preču piegādes datu apstrādi finanšu izpratnē, tomēr dinamisko kalendāru un saistīto resursu vadību reisu izveidei ir iespējams izmantot arī patstāvīgi. 

ToGoNet nodrošina funkcionalitāti Kalendāru vadībai pieprasījuma (klienta līguma noteikumi) un piedāvājuma (reiss) salāgošanai; Maršrutu poligonu izveidošanai un klienta adrešu piesaistei maršrutam; Resursu (autovadītāji un autotransports) datu uzturēšanai un savstarpējo relāciju organizācijai; Reisu plānošanai, balstoties uz poligonu, kalendāriem, pieejamajiem resursiem un piegādei sagatavotajiem klienta pasūtījumiem ERP sistēmā; Reisa optimizācijai, izmantojot Google servisu Rēķinu izdrukas organizācijai ERP sistēmā konkrētam reisam; Reisa pavadošo dokumentu (izdruka un/vai arī maršruta karte, arī iekļaujot QR kodus) sagatavošanai, un Reisa izpildes datu apkopošanai un autovadītāja darba laika kontrolei.

Ieguvumi no piegādes procesa digitalizācijas: klientu apmierinājuma līmenis +++, pasūtījuma cikla laiks ---, reaģēšanas spēja +++, resursu kontrole un neproduktīvu aktivitāšu izslēgšana, kas rezultējas procesa izmaksu optimizācijā.

EPICOR iScala ERP

iScala ir funkcionāli un tehnoloģiski spēcīga biznesa vadības sistēma, kas uzņēmumiem palīdz integrēt un optimizēt biznesa procesus un atbalsta strauji augošus uzņēmumus vietējos un globālos tirgos.

VIAPRO Finansēm un Vadībai

Programmatūras risinājumi, kas nodrošina digitālu datu apstrādi finanšu un vadības jomā - sadarbība ar bankām, valūtas kursu ieguve, partneru statusu risku monitorings, tipveida rēķinu elektroniska apstrāde un līdzīgi.

Uzlabo biznesa procesu
ar inovatīviem risinājumiem!