Mēs vērojam tendences

EPICOR raksta

Veido nākotni: kā uzsākt izaugsmes sprintu

Veido nākotni: kā uzsākt izaugsmes sprintu

Droši var teikt, ka Lielās globālās tendences - demogrāfiskās izmaiņas, nākotnes tirgu globalizācija, resursu trūkums, un zināšanu un dzimumu plaisa jau ir ar mums, arvien straujāk ienāk visās dzīves jomās un nepazudīs, ja izliksimies tās neredzam. Sauciet to par paradigmu maiņu vai vienkārši jauno ikdienu, bet kā jau jebkuras lielas pārmaiņas, tās nes sev līdzi ne tikai izaicinājumus, bet arī izaugsmes iespējas. Turklāt mūsdienu tehnoloģiju vidē biznesa briedums vairs nebūt nespēlē lielāku lomu, drīzāk pretēji, jaunuzņēmumi ar mazu bagāžu spēj vairāk fokusēties uz iespējām, kamēr biznesa leģendas bieži vispirms cīnās ar dažādiem izaicinājumiem.

Lai pavērtu iespējas izaicinājumu priekšā un pieņemtu izaugsmi raisošus lēmumus nepārtrauktu pārmaiņu pilnā pasaulē, pirmkārt ir nepieciešama plaša darbības pārskatāmība un izpratne par notiekošo ne tikai savā uzņēmumā, bet arī visā piegādes ķēdē – sākot no ražotāja, līdz pat mazumtirgotājam un gala lietotājam. Pārskatāmībai ir kritiska nozīme digitālajā pārveidē, no kuras nevar izvairīties, ja mērķis ir veiksmīga uzņēmējdarbība arī nākotnē. Investē PĀRSKATĀMĪBĀ.

Tikpat droši var teikt, ka modernās tehnoloģijas – Lietu internets un mākoņošana ne tikai ir ar mums, bet jau ir devušas triecienu konservatīvajam biznesam un tai pat laikā ir bez jebkādām iespējām aizvērt durvis jaunu dalībnieku, piemēram, mākslīgais intelekts vai kaut kas pilnīgi nezināms, ienākšanai jebkurā brīdī. Tāpēc ir gurdi domāt par nākotni jau šodien un investēt BIZNESA SISTĒMAS KODOLĀ, kas būs atvērts pārmaiņām digitālajā vidē gan šodien, gan rīt. Galvenās panākumu atslēgas šādiem risinājumiem ir – integrācija, savietojamība un sadarbība.

No lietu interneta līdz analītikai un mākoņtehnoloģijām – seko tehnoloģiju tendencēm, IDENTIFICĒ NODERĪGĀS ĪPAŠĪBAS uzņēmējdarbībai un VEIDO SAVU NĀKOTNES UZŅĒMUMU JAU TAGAD.

Šajā infografikā Epicor sniedz ieskatu trīs galvenajās industrijas tendencēs, kas ļaus ikvienam pieņemt gudrus lēmumus veiksmīgai izaugsmei.

Pārmaiņas un to vadība nebūt nav vienkāršs process, bet sāciet ar mazumiņu – soli pa solim nosakiet pirmos uzdevumus un nebaidieties riskēt, nevajag mēģināt apēst ziloni vienā kumosā. Izmantojot vairāk kā 40 gadu zināšanas un pieredzi biznesa tehnoloģiju jomā, Epicor izgaismo kā gudri izmantojot jaunos tehnoloģiju rīkus, nodrošināt veiksmīgas pārmaiņas un veicināt uzņēmumu izaugsmi. Vairāk lasiet šajā e-grāmatā (angļu val.).

Līdzīgi raksti