Mēs vērojam tendences

EPICOR raksta

Ieskaties nākotnē: 4 Lielās globālās tendences, kas pārveidos biznesus

Ieskaties nākotnē: 4 Lielās globālās tendences,                        kas pārveidos biznesus

Nav noslēpums, ka tehnoloģijas un globālās tendences būtiski ietekmē uzņēmējus visā pasaulē.

Vispārzināmas nākamās paaudzes vadošās uzņēmējdarbības paradigmas ir digitālā transformācija, Industrija4.0 un industriālo lietu internets. Bet praksē šie lielie nosaukumi drīzāk biedē, nevis dod izpratni, kā sagatavoties jaunajam pasaules ietvaram, tāpēc nereti uzņēmējs izvēlas labāk nedarīt neko.

Kāpēc vispār jebkas ir jādara un kas ir jaunais pasaules ietvars? No vienas puses, tehnoloģiju attīstība, īpaši lietu internets, uzspiež izmaiņas darba vidē, bet ir bīstami neredzēt otru pusi - lielās tendences sabiedrībā un ekosistēmās, kas ir globāls, makroekonomisks attīstības spēks, kas ietekmē uzņēmumus, kultūru, personīgo dzīvi un emocionālo spēju iekļauties nākotnes izaugsmē, jo jaunais pasaules ietvars ir abu mijiedarbība.

Izprotot Lielās globālās tendences, mēs varam ieraudzīt paradigmu lomu savā biznesā un atrast tām pareizo vietu. Tendences un graujošās tehnoloģijas daļai uzņēmumu dos iespēju konkurēt un attīstīties, bet citus tie paši apstākļi izsitīs no līdzsvara, vai tirgus vispār. Vai zināt četras, kam ir nozīme? – demogrāfiskās izmaiņas, nākotnes tirgu globalizācija, resursu trūkums, un zināšanu un dzimumu plaisa.

Kāda būs nākotnes rūpnīca? Izmantojot vairāk kā 40 gadu zināšanas un pieredzi biznesa tehnoloģiju jomā, Epicor izgaismo dzīvi un biznesu mainošās tendences kopā ar jaunajiem tehnoloģiju rīkiem, kas apvienojumā dos jums iespēju uzlabot efektivitāti un samazināt izmaksas. Tas padarīs jūs konkurētspējīgus, bet vissvarīgāk - ļaus piedāvāt lielāku pievienoto vērtību gala pircējam. Vairāk lasiet šajā e-grāmatā (angļu val.).